Liste

X-Men Dizisi İçin 5 Mutant Karakter

X-Men Dizisi İçin 5 Mutant Karakter

X-Men Dizisi İçin 5 Mutant Karakter

Bildiğimiz kadarı ile Fox ve Marvel ile bir işbirlik ile yeni bir dizi çıkacak ve bu dizi için ön görülen bazı karakterleri listelemek istiyorum.

Bu işbirlik ile ortaya çıkacak çalışmanın şimdiden pilot bir çalışmaya başlanmış durumda bu dizide çocukların mutant güç sahibi olduğu ve bu güçleri sıradan iki ebeveynin keşfetmesi temeli işleneceği söylenmişti hikayede. Hükümetin baskıcı bir yapı ve düşmanca tavrından dolayı kaçmak zorunda kalan aile, mutantların yeraltı şebekesine katılırlar ve hayatta kalmak için savaşmak zorunda olduklarını bilirler.

Açıklamada bu tür bir hikaye temeli olacağını söyledikleri için bu seri ile başka bir bilgi bulunmamakta ama bu yeraltı şebekesi tabiri akla bazı tanıdık yüzleri göreceğimizi düşündürtüyor ve tahminimiz olan 5 kahramanı sizinle paylaşmak istedik.

  • Forge

Forge

Forge

Çoğu kişinin bilmediği fazla bilinmeyen Forge sağlam bir geçmişe sahip daha önce Vietnam’da savaşmış bu eski asker bir X-Men üyesi olarak daha önceden The Adversary,Shadow King ve Skrulls gibi düşmanlar ile savaştığını görmüştük.

Bu eski askerin mutant olarak mekanik cihazlar üzerinde sezgisel güçleri var. Bir mekanik alete baktığında potansiyelini ve çalışma yapısını gibi olayları anlayabiliyor. Her zaman bu özellik ile ne yapacağını anlamasa bile basitçe ne olduklarını anlayabiliyor. Bu yetenekleri çatışma içinde oldukça değerli olabiliyor.

  • Juggernaut

Juggernaut

Juggernaut


X-Men: The Last Stand
‘da Magneto‘nun koruması olarak gördüğümüz ve bu denli kahramanı basit bir koruma izlenimi kazandırsalar’da bizde yeri çok farklı.

X-Men:Days of Future Past
‘ta tam gerekli değeri görerek önemli bir rol alacak olsa da şans yüzüne gülmeyen Juggernaut son anda rolü Quicksilver ile değiştirildi.

Bütün bu olaylar göz önüne aldığımız zaman aslında bu karakterin yapımcılar için bir öncelik olmadığı söylenebilir fakat Juggernaut’un ultimate versiyonu oldukça iyi olabilir. Durdurulamaz yeteneği ve süper gücü yerine diğer mutantları avlamak için Wapon X programnı ekleyebilirler.

  • Northstar

Northstar

Northstar

Asil yapısı ve sevimli kişiliği ile onu bu dizi için olası bir karakter haline getiriyor. Mutantlar için ayrılmış dünyada çocuklar için akıl hocalığı vazifesinde olabilir ayrıca çizgi romanlardaki ilk gay karakter olarak gösterilip dışlandığı için dışlanmanın ne olduğuna en iyi onun fikri vardır. Çizgi roman serilerinde önemli karakter olduğu düşüncesi ile seriyi güçlendirecek bir yapıya sahip ve ilerde belki film olur düşüncesi ile önemli karakterlerinde Tvde yer alması gerektiğini gösterecektir.

Northstar

Northstar

Özellikleri ise bacaklarının çok güçlü olması,süper hızda uçup hareket edebilmesi ve süper hıza sahip olması. Bunların yanında başarılı bir kayakçı, trapez sanatçısı ve dövüş sanatları ustalığı bile vardır.

  • Morph

Morph

Morph

Animasyon serisi ve çizgi romanlarda küçük bir karakter olan Morph gözden her an çıkarılabilir bir karakterken hayranları sayesinde popülerliğe ulaştı ve hikayesine derinlemesine bakıldı. Morph bir metamorf, şeklini değiştirebiliyor ve istediği her kişinin sesini taklit edebiliyor bu yetenekler ona iki büyük avantaj sağlamakta: kesik uzuvları birleştirmek ve kıyafet oluşturma gibi.
Bu yeteneklerinin yanı sıra bir telepat, iyi bir yazar ve aktör ile birlikte seride oldukça önemli yeri olacağına inandığımız biri.

  • MR.Sinister

MR.Sinister

MR.Sinister

Her seride bir baş kötü vardır ya işte o Mr.Sinister yazıya başlamadan önce çoğu kişinin aklına gelmiş olması lazım ama bu karakterimiz bir mutant değil, farklı mutantların yeteneklerini kendine toplayan genetik olarak modifiye görmüş bir insan. Bu yüzden şekil değiştirebiliyor yeniden canlanabiliyor ve aynı zamanda bir telapat.

X-Men dizisi için harikulade bir baş düşman olacağı görüşündeyiz ama tabi bunlar sadece bir tahmin.

Listemizin burada sonuna geliyorum unutmayın bunlar sadece bizim tahminlerimiz belkide görmek istediğimiz kişiler, bu listeye sizinde eklemek istediğiniz kişileri yorum yaparak bizlere bildirebilirsiniz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı