DC Comics

Usain Bolt , The Flash Filminde Rol Almak İsterim

the flash
Usain Bolt , The Flash Filminde Rol Almak İsterim

Usain Bolt , The Flash Filminde Rol Almak İsterim

Dünyanın en hızlı adamı DC fantastik dünyasının en hızlı adamına karşı diye sosyal medyayı kavuran ve yabancı topluluklarda oldukça fazla konuşulan habere bizde sitemizde yer vermek istedik. (biraz kısa içerik olabilir)

Usain Bolt‘u tanımayan yoktur son 10 (on) yılın en büyük sporcularına ismini yazdırmaya başaran, hızına yetişilmeyen Jamaikalı atletimiz 2018 yılında beyaz perdede vizyona girecek DC yapımı olan The Flash filminde konuk oyuncu olarak yer almak istediğini dile getirdi.

Bu haberi kulaktan dolma bir şekilde değil yabancı bir televizyon kanalı olan MTV nin bilgilerine dayanarak yazdığımızı bildirmek isterim.

MTV‘ye konuk olarak davet edilen Usain Bolt gerçekleştirdiği röportaj sonrası kendisine herhangi bir filmde rol almayı isteyip istemediğine bir soru soruldu ve bu soruyu Jamaikalı atletimizin cevabı ise oyunculuk ile pek ilgilenmediğini ama illa bir filmde rol alacak olursam onun The Flash olmasını isterim ve konuk oyuncu üstüne teklif gelirse kabul edebilirim diye konuşmalarına ekledi.

DC yapımcıları bu röportajı göz önüne alarak bize filmde bir sürpriz yapabilir veya sadece The Flash hayran kitlesini daha çok heyecanlandırmak üstüne bu konudan prim yapabilir tabii buna gerek varmı orası tartışılır.

Kendi fikrimiz olarak bence filmde Usain Bolt‘a yer verilip konuk oyuncu şeklinde 1-2 sahnede görmemiz filmi daha eğlenceli hale çevirebilir belki ilerde Flash versus Usain Bolt filmini beyaz perdede görebiliriz (tabi sadece bir teori olacağından değil). Sizin fikirlerinizde tabi bu konu hakkında önemli bizlere bunun hakkında yorum yaparak fikirlerinizi paylaşabilir veya sorularınızı sorabilirsiniz.

The Flash “DC Filmleri” kategorisinde yer alıp , film içerisinde evrenin en hızlı adamı Barry Allen rolünde ise Ezra Miller oynayacak diyerek bir bilgi daha vererek içeriğimizi sonlandıralım.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı