Marvel

Tom Hiddleston tarafından Doctor Strange Açıklaması

Tom Hiddleston tarafından Doctor Strange Açıklaması
Tom Hiddleston tarafından Doctor Strange Açıklaması

Tom Hiddleston tarafından Doctor Strange Açıklaması

Benedict Cumberbatch ismini duymayan kalmamıştır galiba eğer duymadıysanız kendileri Doctor Strange beyaz perde üzerinde canlandıran aktör.
Marvel evrenine çok yeni merhaba demesine rağmen herkes tarafından oldukça beğenilen bir başarı yakalayan bir film oldu ve bir çok hayran kazanarak akılların’da bir soru bıraktı “bir daha Doctor Strange‘i ne zaman göreceğiz” bu sorunun cevabı olarak ilk başta Avengers: Infinity War‘da karşımıza çıkacağı öğrenmiştik ama Tom Hiddleston‘un açıklamasına göre Thor: Ragnarok‘da Doctor Strange görebiliriz.

Bu haberi yayıldıktan sonra hayranlar tarafından teoriler ortaya atılmaya başladı, herkesin kendisi için mantıklı gelen teorileri mevcuttur ama bunlar sadece adı üstünde bir teori kanıtlanmış olay örgüleri olmadığından bu yazımız’da sizlere bu teorilerden bahsetmek istemiyorum.
Marvel stüdyoları sır saklama konusun’da pot kırdıkları an Doctor Strange‘i Thor: Ragnarok‘da nasıl bir şekilde göreceğimizi anlatan bir yazı hazırlayacağız o zamana kadar gelin size Tom Hiddleston‘un açıklamasından kesit sunayım.

Herkes sır saklama konusunda başarılı değildir ve Tom’da bu kişilere yaptığı açılama ile katıldığını söyleyebilirim.
Geçen hafta içerisinde düzenlenen Golden Globe ödül töreninde kendisini Thor: The Dark World ve Avengers filmlerinde Loki olarak çok iyi tanıdığımız isim olan Tom Hiddleston, ödül töreninden sonra muhabirler tarafından soru yağmuruna tutuldu bu soruları cevaplamamak için kendini sıkı bir şekilde tutmuş olsada dayanamayarak Doctor Strange ile ilgili bir soruya minikte olsa cevap verdiğini söyleyebilirim.

İşte O Soru :

Doctor Strange karakterinin Thor:Ragnarok filminde olacağını ve olursa filmdeki yeri soruldu.

Cevap İse :

“Tamam, o zaman şu şekilde cevap verebilirim. Doctor Strange filminde gördüğümüz gibi kendisinin zamanı bükmekle ilgili çok ciddi beyinsel bir gücü var. Thor: The Dark World filminin son sahnesine baktığımız zaman Loki olarak tahta sahip olmuştum. Peki hatırlayacak olursak, Odin‘e ne olmuştu ? bu sorunun cevabını belki sadece bir ihtimal olarak Doctor Strange tamda bu sorunun cevabının ortaya çıkması konusunda bir yardımı olabilir”

Bu aldığımız bilgiler doğrultusun’da yola çıkarsak, Thor: Ragnarok filmi bir önceki Thor filminin tam olarak bırakmış olduğu noktadan yola çıkacağını düşünmemizin yanlış olmayacağı kanısındayım tabi Tom gerçek bir açıklama yaptıysa.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı