Marvel

Thor: Ragnarok Oldukça Farklı Geliyor

Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok Oldukça Farklı Geliyor

Thor: Ragnarok Oldukça Farklı Geliyor

Bize soracak olursanız duyduklarımıza ve okuduğumuz çoğu makaleye göre serinin en ciddi ve en ses yapacak filmi olacağa benzediğini size söyleyebiliriz.

Tarafımızca araştırmalar sonucu bulduğumuz ve bazı hayran teorilere göre sizlere Thor: Ragnarok filminin oldukça farklı bir yol izleyeceği sinyallerini gördük. Aşağıdaki sizler için bazı duyumları ve muhtemelen içlerinden birilerinin “Spoiler” içereceğinden dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Şimdi bazı garanti bilgileri verdikten sonra içeriğin diğer teorilerine geçeceğim :

  • Doctor Strange Filmde Gözükecek

Bu aslında şaşırmayacağınız “After Credit” sahnesini izleyenlerin çok rahat görüp anlayabileceği bir sahne ile bize gösterilmişti o yüzden şuan için fazla bir “Spoiler” vermedik.

  • Loki’nin Saltanatı Yıkılabilir

Loki tarafından tahtın ele geçirip sürgün etmesinden sonra bizim bilge kahramanımız Odin dünyada başı boş bir yaşantı sürecek fakat filmde Ragnarok canavarları ile karşılaşması sonucu eski güçlerini tekrar geri kazanacak. Bu konuda fazla “Spoiler” içermez aslında beklenen bir şeydi.

  • Ciddi Bir Hava

Filmin konusu gereken bir koşul bu tabi yapımda Captain America The Winter Soldier filminde olduğu gibi ciddi bir işlenmiş hava olacağı fakat tabi güldürmeyi unutmadan ara ara eğlenceli sahneler olacağı konusunda düşünceler dolaşıyor.

  • Hulk Gelirken Bir Buket Sevgi Getir

Hulk bu yapımda tahminler doğrultusunda Loki tarafından Gladyatör gezegenine yollanacak ve bu gezegendeki savaşçı kimliği olan Valkyrie , Thor ile arkadaş olacağına yönelik ciddi bir düşünceler var.

  • Duydum ki ismimi unutmuşlar

Jane Foster biraz sitemli olabilir bu filmde isminin yeterince duyulmayacağı bir film olarak karşımıza çıkması büyük bir olasılık taşıyor.

  • Ruh Taşı Aranıyor

Bu yapımda galip tarafı belirleyecek önemli bir etken olarak gözüken bu Soul Gem yani Ruh taşını arayan Thor, Hulk ve Valkyrie karşısındaki Loki ve Hela‘yı yenmesi için önemli bir rol oynayacak.

  • Infinity War Sinyalleri Yayılıyor

Her zaman Loki nin ihanetlerinden bahsetmek olmaz bu sefer Hela tarafından Loki ihanete uğratılıyor ve Thor‘a savaşı kazanması için yardım ederek en sonunda Thor’a ihanet edip Soul Gem (Ruh Taşı) alarak Thanos‘a verecek.

  • Çok Güzel Gibi Gözüken Hazin Son

Sif,The Warriors Three ve Heimdall geri dönecekler ne güzel bir haber buraya kadar ama ne yazık ki bazı teorilere göre Heimdall ölecek gibi görünüyor.

Ve bu teorilere ek başka bir teori verecek olursam Heimdall’ın gözlerinin evrendeki her şeyi görmesi bir sonsuzluk taşının sahibi olduğunu gösteren bir özellik olarak gösteriliyor ve ölecek denilen teori bu teoriyi destekliyor.

İlerleyen zamanlarda göreceğimizi umut ediyorum bu teorilerin ne kadarının gerçekleşip karşımıza çıkacağını.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı