Marvel

The Defenders’tan İlk Görseller Geldi

The Defenders'tan İlk Görseller Geldi
The Defenders'tan İlk Görseller Geldi

The Defenders’tan İlk Görseller Geldi

Bu yılın en çok beklenen ve oldukça fazla bir hayran kitlesi olan marvel yapımı olan dizi Netflix üzerinde yayınlanacak.

Dizinin içerisin’de ; Luke Cage, İron Fist, Jessica Jones ve Daredevil karakterleri baş rolleri paylaşacaklar.

Netflix daha önceden Daredevil ve Jessica Jones gibi yapımlar ile birlikte oldukça başarılı işlere imza attı. Geçtiğimiz yıl içerisinde başlayan Luke Cage için de benzer şeyleri söylersek yanılmış olmayız.

The Defenders Ekibi Dergi Kapağında

the defenders dergi

the defenders dergi

The Defenders dizi karakterlerinin bir arada poz verdiği bir dergi kapağının yayınlanması ile birlikte bugün diziden yepyeni görseller yayınlandı.

Dergi görselinde gördüğümüz gibi birlikte poz veren Charlie Cox, Krysten Ritter, Mike Colter ve Finn Jones oldukça başarılı bir iş çıkartmışlar . Bir arada bulunduğu dergi kapağındaki poz oldukça başarılı olması yetmezmiş gibi tek başına bulundukları görseller de oldukça heyecan verici diyebilirim.

Az sonra göreceğimiz görsellerde özellikle dikkatimizi alan pozların sahipleri; Sigourney Weaver tarafından canlandırılan Alexandra, Simone Missick tarafından canlandırılan Misty Knight ve son olarak Jessica Henwick‘in canlandırmış olduğu Colleen Wing oldukça dikkat çekmeyi başaran kişiler arasında. Luke Cage‘i gördüğümüz fotoğrafta hapishane de görüyoruz kendisini buda bize senaryo ile ilgili önemli ipuçları veriyor diyebilirim. Alexandra‘nın bir marvel çizgi romanında yer almaması’da dizinin gelişimi açısından oldukça ilginç bir süreç olacak gibi gözüküyor.

the defenders alexandra

the defenders alexandra

Herkesin aklında soru işareti bırakan Alexandra için dizinin yapımcılarından biri olan Marco Ramirez açıklamada bulundu; Açıklamasına Daredevil‘in kötüsü olan Wilson Fisk örneği vererek başladı ve Ramirez‘e göre merak edilen Alexandra karakterimizde Fisk gibi zeki,kültürlü ve bir o kadar da tehlikeli biri olarak dizide gözükecek.

Fotoğraflara ilk baktığımız zaman edindiğimiz izlenim adeta Fisk örneğinde olduğu gibi Alexandra’nın da kötü bir karakter olduğunun hiç belli olmaması ve diziye neden dahil olduğu ve nasıl bir hikaye işlenerek karşımıza çıkacağı şuan için kocaman bir soru işareti.

Bu yıl içerisin’de Netflix ekranlarında yayınlanacak olan The Defenders dizisinin yayınlanan görsellerini sizler için bir fotoğraf haline getirdik buyurun aşağıya bir göz atın.

the defenders ekibi

1 Yorum

1 Yorum

  1. Pingback: The Defenders Ana Kötüsü Tanıdık Biri Olmayacak | DCMarvelTR

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı