Marvel

The Defenders Ana Kötüsü Tanıdık Biri Olmayacak

The Defenders Ana Kötüsü Tanıdık Biri Olmayacak
The Defenders Ana Kötüsü Tanıdık Biri Olmayacak

The Defenders Ana Kötüsü Tanıdık Biri Olmayacak

The Defenders dizisi duyurulduğu zamandan bu zamana kadar bu yılın en çok merakla beklenen dizilerin arasına ismini yazdırmayı başarmış bir diziden yeni haberler geldi.
Dizinin ana kötüsünü aslında hepimiz tanıyoruz ünlü aktris olan Sigourney Weaver ismini öğrendiğimiz zaman diziye ilgimiz oldukça arttı hatta çoğu hayranlar bile diziye gittikçe olumlu bakmaya başlamışlardı.
İsmi bilmemize rağmen böyle bir ekibi bir araya getirmeyi başaran bu kötünün kim olduğuna dair çeşitli teoriler üretildi. Defenders‘tan önce Iron Fist‘i görmüş insanlar Satana Hellstorm ve Mephisto teorilerini sunsa da bunlar bu hafta içerisinde dizinin yapımcısı olan Marco Ramirez tarafından yalanlandı.

Yapımcının Söylediği Sözler :

Sigourney bulanan odada alabileceğiniz en zeki insanlardan biri ayrıca elinde ateş püskürtme makinesi olan tek insan. Onun karakteri bu dediğim özellikleri oldukça net bir şekilde gösteriyor ve New York City‘de çok güçlü bir kişilik. Ayrıca kendisi sofistike, zeki, entellektüel ve tehlikeli biri olabilir. Üzülerek söylemem gerekirse onu tanımlayabileceğim tüm sıfatlar şuan için bunlar. Ve ayrıca o bambaşka bir karakter olarak karşımıza çıkacak çizgi romanlardan gelmiyor veya hiç bir lakabı yok. Tamamı ile orijinal bir karakter.

macro ramirez

macro ramirez açıklaması

Şahsi fikrimi söylemek gerekirse çizgi roman konseptinden dışarı çıkmayarak bir seçim yapmalarından olacaktı ama Netflix‘e de kötü adam konusunda başarılı bir yapım olduğu konusunda tam zira Kingpin ve Killergrave isimleri gibi örnekleri var.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı