Marvel

Thanos Yeni Seride Zafere Ulaşabilir

Thanos Yeni Seride Zafere Ulaşabilir
Thanos Yeni Seride Zafere Ulaşabilir

Thanos Yeni Seride Zafere Ulaşabilir

Son zamanlar’da herkes tarafından tanılan bir isim Thanos kendisini şuan için tanıtmadık fakat ilerleyen günlerde karakter incelemelerinde yer alacak bir başlık olduğunu belirterek içeriğe geçelim.

Karakter nereden mi tanınıyor ? Gelecek olan Avengers filmlerinde ana kötü karakteri olarak gözüktüğünden dolayı herkes tarafından özellikleri olmasa bile ismen tanıyan bir kitlesi var, tabi bu konu çizgi roman okuyan kesim için geçerli değil çünkü çizgi roman okurlarının avengers’ın birçok kahramanını bu ezeli rakip ile savaşırken okumuştur ve tanıyordur.
Hatta herkese bir tavsiye vermek gerekir ise hayla okumadıysanız ve bu karakteri merak ediyor iseniz Thanos için hazırlanmış özel serileri okumanızı tavsiye ederiz.

Bu yazımızın konusuna gelecek olur isek , Thanos karakterimiz çizgi roman evreninde yeni bir mücadele girişimi için tekrar geri dönüyor. Daha öncesindn bir çok Avengers üyesi ile hatta komple Avengers ekibi ile mücadele sonucu yeri geldiğinde acımasızca yeri geldiğinde ise gülünç bir vaziyette mağlup edilmesinin artık sonuna gelmiş olabiliriz çıkacak bu seride Thanos büyük bir zaferi kucaklayacak gibi görünüyor.

Geliyor

Yeni çıkacak bu çizgi roman 18 Ocak tarihinde satışa sunulacak U.S Avengers 2 sayısında, baş kötümüz Thanos “Zero Day” olarak isimlendirilen ve gerçekleşecek bir event sonunda Avengers ekibini ağır bir yenilgiye uğratarak Marvel evreninde eşi benzeri görülmemiş bir yıkım oluşturacağına dair bazı söylentiler söz konusu.

Çizgi romanı kaçırmayın derim çünkü ilerde oluşacak olay örgülerinde önemli bir yeri olacağı kansındayım.
Bizlere yorum yaparak merak ettiğiniz , fikir ve önerilerinizi yazabilir ve gelişmemizde katkınızı sağlayabilirsiniz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı