Karakter İncelemeleri

Spider-Man: Homecoming: Vulture’a İlk Bakış!

Spider-Man: Homecoming: Vulture’a İlk Bakış!
Spider-Man: Homecoming: Vulture’a İlk Bakış!

Spider-Man: Homecoming: Vulture’a İlk Bakış!

Kısa bir süre önce yayınlanan resmi fragmanda gördüğümüz üzere her seride olduğu gibi bir kötü karakter vardır bu serinin kötü karakteri’de Vulture .

Yayınlanan fragmanda aksiyon dozunun yüksek olması ve bu kötü karakteri canlandıran aktörün kalitesi ile gibi düşündüğümüz zaman oldukça kaliteli bir performans göreceğimizi gösteriyor bizlere.

Vulture karakterini Micheal Keaton canlandırıyor ve çizgi romanlardaki Vulture dışında bir görünüşe sahip bu yüzden film içerisinde hikayesinin de değiştirilebileceği düşüncesindeyiz.

Fragmanda gördüğümüz kadarı ile Vulture serimizin karakteri olan Spider-Man’ı biraz yoracak gibi bu filmde küçük örümceğin akıl hocalığını yapan bir Avengers de göreceğiz Stark bu küçük yeni süper kahraman için akıl hocalığı yaparak tavsiyelerde bulunuyor ve bu baş kötü karakterden uzak durması konusunda uyarıda bulunuyor fragman içerisinde ama Spider-Man gençliğin verdiği hırs ile bu konuda Starkı dinlemiyor. Vulture nin fragman içinde gemiyi ortadan ikiye bölmek için kullandığı alet büyük ihtimalle düşüncemize göre Avengers filminde dünyaya saldıran Chitauri‘lerin bıraktığı bir teknolojiyi kullandığı yönünde düşüncelerimiz var.

vulture

vulture

Bu filmden sonra eminiz ki Spider-Man hayranları Vultureyi yanlız bırakmayacak her ne kadar Baş İyi Karakter hep sevilmeye layik olarak görülse de bu seferlik baş kötü kahramanı’da sevecekleri düşüncesindeyim çünkü karakteri canlandıran kişi ve yazar ekip iyi işler çıkartacağı görüşündeyim.

Bir önceki paylaşımımız olan “Spider-Man: Homecoming Fragmanı Yayınlandı! (Türkçe Çevirdik)” yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sizler bu baş kötü karakter hakkında neler düşünüyorsunuz “yorum yaparak” belirtebilirsiniz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı