Marvel

Spider-Man: Homecoming Fragmanı Yayınlandı! (Türkçe Çevirdik)

Spider-Man: Homecoming Fragman ve İnceleme
Spider-Man: Homecoming Fragmanı Yayınlandı! (Türkçe Çevirdik)

Spider-Man: Homecoming Fragmanı Yayınlandı! (Türkçe Çevirdik)

Merakla beklenilen o an kapımızı çaldı ve geldi, Spider-Man: Homecoming Offical fragmanı yayınlandı ve sizler için fragmanı Türkçe Altyazı ekleyerek paylaşmak istedik fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Fragman oldukça tatmin ediciydi bizim için kahramanımız Spider-Man bir soygun yapan çetenin arkasında belirir ve onları izler ve ışıklar yanar dikkatimizi soygun yapan kişilerin Avengers takımının maskelerini takmış olması bir gönderme yapmaya çalıştıkları aşikar.

Kahramanımıza saldırmaya başladıkları sahne oldukça etkileyici bir sahneydi özellikle duvara asılı durup kendisine gelen yumrukları küçük kafa hareketleri ile savuşturması oldukça iyiydi bizi yenilenmiş bir şekilde daha güçlü ve örümcek hisleri daha kuvvetli bir Spider-Man bekliyor.

Okulda yine bir kıza tutulan kahramanımız bizi bu yönüyle şaşırtmadı ve herkesin merak ettiği Stark filmde gözükecek mi sorusunun cevabını veren fragmanımız hayran kitlesini arttırmayı o hareketi ile başardı diyebilirim.
Fragman içerisinde filmin kötü kahramanına da yer verilmiş durumda ve son sahnede gördüğümüz gibi yine bizim küçük örümcek insanları kurtarmak için o meşhur ağları ve kaslı kolları ile kendisini gösteriyor.

Fragman oldukça tatmin edici şekilde hazırlanmış ve ufak tefek eksiklikler dışında onlarda filmin nazar boncuğu şeklinde olacak artık.

Spider-Man Homecoming

Spider-Man Homecoming

Bu filmden sonra çoğu kişinin vazgeçilmez ikilisi Iron Man ve Spider-Man olacağından eminiz sizde fragman ile ilgili görüşlerinizi bizle paylaşabilir yeni örümcek adamın ikiye ayrılmış bir gemiyi tutmayı başarabilecek mi gibi soruların cevaplarını bizimle paylaşabilirsiniz.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Pingback: Spider-Man: Homecoming: Vulture’a İlk Bakış | DCMarvelTR

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı