Marvel

Spider-Man: Homecoming Fragman ve İnceleme

Spider-Man: Homecoming Fragman ve İnceleme
Spider-Man: Homecoming Fragman ve İnceleme

Spider-Man: Homecoming  Fragman ve İnceleme

Marvel evreninin 2017 için en iddialı görülen yapımı olan Spider-Man: Homecoming

Genç oyuncu olan Tom Holland‘ın baş rol olarak oynayacağı Spider-Man: Homecoming tahmini olarak 7 Temmuz 2017 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

Herkes için bu tanıtım fragmanı yayınlanmadan önce sadece set fotoğrafları dışında bir görüntü bile görülmemişti. 2 Aralık tarihinde Brasil Comic-Con’da filmin paneli gerçekleştirildi ve aynı süre arfında San Diego Comic-Con’da gerçekleştiği gibi sadece katılımcılara özel bir fragman yayınlanmıştı.

Ve bu fragmanda gördüğünüz gibi Happy Spidey’e Tony Stark tarafından gönderilen bir çanta uzatıyor veriyor ve havalı Spidey kardeşimiz yeni oyuncağını binanın tepesinden atlayarak denediğini görüyoruz bu oyuncağı kollarını kaldırdığı zaman örümcek ağlarından “falcon” gibi kanat çıkmasına yarıyor.

Fragmanda gördüğümüz kadar Tony Abisi Spidey’e hediyeler gönderiyor bu hediyeler karşılıksız bir beklenti için mi yoksa karşılığını nasıl alacağı şuan için belli değil fakat Tony gibi birisini düşündüğümüz zaman ne amaçla gönderdiği tam bir muamma çünkü yeri geldiğinde o egoistliği ile birazcık bencil olsa bile yeri geldi mi çok oturaklı ve sevecen tavırları ile iyilik timsali bir adam olabiliyor.

Stark ne için hediye gönderdiği belli değil fakat bu hediyeyi Spider-Man in oldukça sevdiği belli fragmanda hatta direk yüksek bir binanın tepesine çıkarak yeni oyuncağını denemesi bunu açıklar şekilde yeni kostümü ile “Falcon” biraz gözümüzde canlanmıyor değil.

falcon

falcon

Bu yeni gelen kanat özelliği ile artık ağ atmadan bir yerden bir yere uçabilecek mi yada sadece yüksekten bırakıldığında süzülmesini kolaylaştıracak bir özellik mi orasını daha sonraki yayınlanacak fragman olursa fragmanlarda yada 2017 yılında öğrenmiş olacağız.

Unutmadan söylemekte tabi bir fayda var biz bu fragmanı arkadaş ortamında izlediğimiz zaman bazı kafalardan Marvel’in artık kısır bir döngü yemi döndüğü yönündeydi nedeni ise karakterleri birbirine benzetmesi farklılık olacağına benzerliklerin artması gibi nedenlerdi tabi bu sadece bizim arkadaş ortamımızda konuşulduğunda 2-3 kişinin fikriydi siz bu konuda neler düşünüyorsunuz bizlere “yorum yaparak” bildirebilir fikrimizi genişletmemiz konusunda bize yardımcı olabilirsiniz.

Daha Önce Paylaştığımız “Marvel Evreninin En Geveze 5 Kahramanı” makalemize göz atarak Spider-Man in listemizde kaçıncı geveze kahraman olduğuna bakabilirsiniz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı