DC Comics

Ryan Reynolds Green Lantern Olacak mı ?

Ryan Reynolds Green Lantern Olacak mı
Ryan Reynolds Green Lantern Olacak mı?

Ryan Reynolds Green Lantern Olacak mı ?

Bomba niteliğinde bir konu gerçekten bu haberin gün yüzeyine çıkması açık konuşmak gerekirse şaşırtmadı. Deadpool ile yıldızlara boğulan hatta Hollywood‘da yıldızına dahi kavuşan Reynolds , Deadpool olarak önümüze çıkmadan önceki kariyerine baktığımız zaman kuşkusuz 2011 yılında çekilen Green Lantern oldukça önemli bir yere sahip. Tabi böyle bahsedince bu önemli yeri olumlu sananlar olabilir ama öyle bir hata yapmayın çünkü bu önemli bir yerden kastımız yüzde yüz negatif bir tepki.

Reynolds bu film yüzünden kariyerinin bitme noktasını gördüğünü ve hiçbir yapım şirketi tarafından anlaşma gelmediğini defalarca dile getirmişti, bu dile getirme olarak kalmayıp hatta filmde yer alan senaristinden başlayıp yapımcısından çıkan elinden geldiğince herkese laf sokmaya kadar gitti bu iş.

Peki Şimdi Ne Değişti ?

Reynolds bu konuyu biliyor mu , bir şeyler söylemiş mi ? gibi sorular sorabilirsiniz hemen cevabını vermem gerekirse Evet bu konuda haberi var.
Kaynağımız ise Warner Bros stüdyosunun direktörlerine Ryan’ı ileride tekrar Green Lantern olarak görüp görmeyeceğimiz sorulduğu zaman aşağıdaki cevap alınmış:

” Ryan bir Yeşil Fener olarak geri dönmeyecek diye bir şey söylemek açıkçası doğru olmaz. Bunun ile birlikte Ryan ve Mark Stron‘un (Sinestro’yu oynamıştı.) birlikte rekrar bir filmimizde rol alması bize orijinal hikayenin atlanması adında oldukça yardımcı bir unsur olacaktır. Ayrıca kariyerine göz attığımız zaman geçmişinde bazı şeyleri değiştirmesi için böyle bir rolü neden istemesin ki?” diyerek gülümsemiş.

ryan reynolds green lantern vs deadpool

Yani şimdi açıklamaya baktığımız zaman bu pek kesin bir haber öyle büyük ahım şahım bir şey değil, tabi ki Ryan Reynolds da eline geçen her fırsatta böyle bir hatayı tekrar yapmayacağını dile getiriyor. Ama en azından kendisinin olmasa bile stüdyonun bir ilgisinin olduğunu anlayabiliriz buradan. Ryan’ın tekrar karşımıza yeşil fener olarak gelmesi düşük bir ihtimal ancak bu hayatta imkansızların ne kadar çabuk değiştiğini unutmamamız gerekecektir.

İçeriği bitirmeden size sormak istiyorum , Ryan Reynolds sizce tekrar yeşil fener olarak görmeniz iyi olacak mıdır? yorum olarak bizlere belirtirseniz seviniriz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı