Liste

Marvel Evreninin En Geveze 5 Kahramanı

Marvel Evreninin En Geveze 5 Kahramanı

Marvel Evreninin En Geveze 5 Kahramanı

Marvel evrenin diğer kahramanlara göre daha çok konuşan “geveze” diye tabir edeceğimiz bu kahramanlar geneli normal insanların arasından yükseldiği için her an ve her yerde ciddi tavrını bozma ihtimalleri yüksektir.
Bazıları ise mizah kavramı üstüne yapışmış gibi gezdiği için bu listeyi çoğu kişiler gibi bizde listelemek istedik.

Kimi kahramana yerinde mizah yaparak “cool” bir şekilde yoluna devam etse bile bu listedeki kahramanlar çenesine birazcık yenik düşüyor, bu yenik düşen kahramanları bize göre bir liste seviyesine sokarak sizlerin fikirlerine sunacağız.

  • Tony Stark

tony stark

tony stark

Bu 5 Kahraman içinde listedeki diğer kahramanlara göre daha az geveze olan Tony Stark zamanı geldiğinde oldukça kaliteli espri yapmasını bilir hatta ciddi olaylar da bile ciddi hareketler yapmasını biliyor.
Bu artıları yüzünden listemizin 5. sırasında yer alıyor, mizah dengesini ve ortamı analiz edip ona göre davranmasını bilen ama arada bu ayarı yapamayan kahramandır.

  • Hawkeye

hawkeye

hawkeye

Film ile çizgi roman arasındaki farklı olan Hawkeye namı değer Clint Barton sinematik dünyada evli bir aile babası olarak gösterilse ve bu evrende mizahını dengede tutmasını bilse bile çizgi roman evreninde bekar bir delikanlıdır Hawkeye her konu ile dalga geçmesini iyi bilir ve Cap takımı her zaman tazelik katsın diye Avengers takımına aldığını belirtmiştir.

  • Rocket Raccoon

rocket raccoon

rocket raccoon

Rocket Raccoon aslında gevezeliğini psikopat yapısından almakta. Dengesiz yapısından dolayı ağzı hiç boş durmayıp çok laf yapan kahramanlardan birisidir, her konuda fikri olan ve laf atmayı bilir bu yüzden yeri geldiğinde Thanos‘a bile kafa tutan kahramandır.

Rocket Raccoon bu Marvel evrenine geç katılmasına rağmen çok kısa bir zamanda popüler olmayı başaran bir kahramandır.

  • Spider-Man

spider man

spider man

Spider-Man artık kendi ile özleşmiş bir mizah seviyesine sahiptir. Girdiği en büyük savaşların ortasında birden bire aklına gelen bir espriyi yapmaya hiç çekinmez. Karakterine işlemiş bir gevezeliğe sahip olan Spider-Man bu özelliği ile Marvel evreninin sevilen kahramanı haline getirmiştir.

  • Deadpool

deadpool

deadpool

Tahtın kralı belli der gibisine listenin başına oturan Deadpool sinematik evreni boş verin, çizgi roman tarihlerinin bile en geveze kişisi diyebiliriz. Beyninde iki farklı iç sesi ile gevezelik yapması ile bilinen Wade Wilson genellikle çizgi roman okuyucusunun kendisi ile bile gevezelik yapmakta.

Bu özellikleri ile listenin bir numarası olmaya hak kazandığını söyleyebiliriz.

Marvel evreninin en geveze kahramanlarını biz bu yazımızda böyle sıraladık sizin aklınıza gelen bizim hatırlayamadığımız kahramanları bize yorum yaparak bildirin gelsin.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Pingback: Spider-Man: Homecoming Fragman ve İnceleme | DCMarvelTR

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı