Marvel

Luke Cage Dizi Tanıtım

luke cage dizi tanıtım
Luke Cage Dizi Tanıtım

Luke Cage Dizi Tanıtım


Marvel Dizileri
bölümüne baktığım zaman henüz bir dizi tanıtım yapmamışız dedim ki bu evrendeki sevdiğim karakterlerden biri olan Luke Cageyi sizleri tanıtmak istiyorum.

Filmin konusuna gelmeden önce izlemeyenlerin içi rahat olsun sadece dizinin tanıtımını yapacağım yani bir spoiler verme olayı bulunmuyor.

Yapım yılı olarak 2016 olarak vizyona girdi ve daha 1. Sezon‘da yani başlamayanlar için bulunmaz bir fırsat diyebilirim, Bu içeriği yazdığım zaman (zamanlı içerik planı olduğundan ne zaman girilir bilmiyorum) toplam 13 bölümü bulunmakta.
Marvel yapımı ve dizinin çekim yeri Amerika olduğunu söylemekte fayda var IMDb puanı ise 8.0 buda ciddi bir rakam başlamak için bu bile ayrı bir sebep olabilir.

Aksiyon ve Bilim kurgu türünde devam eden dizinin ortalama süresi 55 dakika ve yaş sınırı olarak TV-MA (bizim ülkedeki rtük’ün ecnebi versiyonudur, küfür ve şiddet içerir anlamında). Dizinin ilk gösterim tarihi ise 30.09.2016’dır , yayımlandığı kanal ise Netflix. Dizinin senaryosunu oluşturan kişi Cheo Hodari Coker ve dizi içerisindeki müzikleri Ali Shaheed Muhammad ve Adrian Younge yapmaktadır.

Dizinin Konusu

Bizim türk filmleri mantığı, Carl Lucas’ın işlemediği bir suç yüzünden suçlanarak ceza evine girmesi ve girmiş olduğu ceza evinde deneylere maruz kalarak elde etmiş olduğu kurşun geçirmez derisi ve insan üstü olağan üstü güçleri olur ve bu elde etmiş olduğu güçlerini hem kendi adını temize çıkarmak, hemde sahip olduğu güçleri insanlara yardım etmek amacı ile kullanacaktır.

Dizinin konusu tam olarak bu şekilde ilerlemektedir daha fazlası için diziyi Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

Son olarak tanıtımımıza son vermeden önce dizi üzerindeki oyuncuların listesini de paylaşayım;

  • Mahershala Ali
  • Mike Colter
  • Frankie Faison
  • Erik Laray Harvey

Umarım sizi dizi hakkında bilgi almanıza yarayacak tarzda bir içerik hazırlamayı başarmışızdır, bizlere yorum yaparak bu konuda hakkında bilgi verebilir yada iletişime geçebilirsiniz.

2 Yorumlar

2 Yorumlar

  1. Pingback: Aquaman'in Çıkış Tarihi Ertelendi | DCMarvelTR

  2. Pingback: The Defenders'tan İlk Görseller Geldi | DCMarvelTR

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı