Marvel

Logan’dan Yeni Fotoğraflar Geldi

Logan’dan Yeni Fotoğraflar Geldi

Marvel tarafından Wolverine karakterini son kez göreceğimiz yapım olan Logan‘ın yeni fotoğrafları paylaşıldı, bu fotoğraflar yüksek çözünürlükte olmasa bile sizler için paylaşma gereği duyduk.

Herkes tarafından heyecan içinde beklenen film hakkında bir haberi son zamanlarda çok sık görüyoruz ve bu haberlere bir yenisi olacak bu fotoğrafları film yönetmeni James Mangold tarafından paylaşıldı.
Yönetmen tarafından paylaşılan bu görselde Logan,X-23 ve Charles Xavier‘in kendi çektiği fotoğrafları paylaştı.

Logan’dan Yeni Fotoğraflar Geldi

Logan’dan Yeni Fotoğraflar Geldi

Logan’ı son kez ekranlarda göreceğimiz bu yapımda yerini X-23 alacak mı veya daha sonra ne olacak hepsi film çıktıktan sonra kesinleşecek olaylar fakat gelin sizlere bu karakteri tanımayanlar için kısa bir tanıtım yapayım.

Logan Kimdir ? (Detaylar İçin “Logan Kimdir” üstüne tıklayın)

Marvel tarafından kaleme alınan Wolverine, Marvel Comics’in en çok sevilen süper kahramanlarından biridir. Asıl ismi “James Howlett”tir geçirdiği bir olay sonrasında “Logan” ismini alan Wolverine, Len Wein, John Romita ve Herb Trimpe tarafından tasarlanmış kahramanımızın kökeni sansargillerden gelen mutantlaşmış bir buz porsuğu olduğu söyleniyor.

Karakterimizi tanıttığımıza göre bizden bu içerik için bu kadar diyerek içeriği fazla uzun tutmadan sizinde sabrınızı taşırmadan buradan gidiyoruz unutmadan söylemekte fayda var yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı