Marvel

Legion Dizisinin Yeni Posteri Konuşuluyor

legion dizi
Legion Dizisinin Yeni Posteri Konuşuluyor

Legion Dizisinin Yeni Posteri Konuşuluyor

Legion için tasarlanan yeni poster bu yılın en başarılı marvel görseli olarak gösteriliyor.
Marvel, FX’in Legion dizisi için yeni bir poster yayınladı. Dizi, çizgi romanların dizi uyarlamsı dalında 2017 yılının en yaratıcı serilerinden biri olabilir.

Dizi tam olarak X-Men evrenine yada karakterlerin yaratılmış olduğu çizgi romanlara pekte yakın olacağı gözükmüyor, ancak bu olay dizinin muhteşem olmayacağını göstermiyor. David Haller‘in zihnini bir şekilde havaya uçurduğu bu görselden başka bir şey olmasa bile çoğu kişinin gönlünde taht kurmuş olmalı ki birçok süper kahraman projesi için hazırlanan en havalı poster olarak söylentiler dolaşmaya başladı bile.

Aşağıda gelin beraber bir inceleyelim afiş tasarımını :

legion poster

legion poster

Afiş tasarımına bakıp çoğu hayran kitle olayı anlayabilir fakat dizinin konusunu bilmeyenler için dizinin konusunu anlatmak lazım bu yazımızda ufak bir anlatım ile size fikir oluşturmanıza yarayacak bazı şeyleri belirteceğim ilerleyen günlerde detaylı bir şekilde karakter incelememizi okuyabilirsiniz.

Dizinin Konusu

Legion Dizisinin konusu, normal bir insandan daha fazla sorunlar yaşamış olan bir genç adamın hikayesini anlatmakta. Gençliğinden beri zihinsel sorunlara merakı olan ve bu sorunlar ile uğraşan David Haller‘i izleyeceğimiz bu dizide şizofreni tanısı konduğundan yıllarca psikiyatriye gitmek zorunda kalıyor. Buraya kadar her şey normal gözükse de bir diğer hasta ile karşılaşması sonrasında duyduğu o seslerin ve gördüğü vizyonların gerçekliği hakkında ihtimali ile karşı karşıya kalmakta ve bu olay onu oldukça havalı bir başlangıç yapıyor dizide.

Fargo’nun Noah Hawley tarafından hazırlanmış olan ve Legion’un baş rolünde Dan Stevens oynayacaktır. Rachel Keller, Jean Smart ve Aurbrey Plaza gibi isimlerde bu dizide rol almaktadır.

Sizin dizi hakkında ve poster hakkında görüşlerinizi merak etmiyor değiliz bizlere “yorum yaparak
görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı