DC Comics

Justice League Fragman İncelemesi

adalet ligi inceleme

JUSTİCE LEAGUE FRAGMANI

DC bizlere yeniliklerle geliyor ve justice league’nin fragmanıyla beraber rakibi marvel’ın üzerinde olan gözlerimizi kendisine çekmek için çabalıyor. Nasıl mı? Yayınladığı fragman ile. Biz DC ve Marvel takipçileri olarak tarafsızca bir değerlendirme yapmak istiyoruz ve şu yeni çıkan fragmana bir göz atalım dedik. Şimdi biraz üstünden kabaca geçmek gerekirse ki daha sonra detaylıca duracağız; Beklenenlerin biraz altında olmuş gibi geldi bizlere şöyle ki yayınladıkları fragman her ne kadar fragman olacak uzunlukta olsa da bize biraz teaser gibi geldi. Bunun nedeninin çekimlerin yeni başladığı ile bağlaştırıyoruz. Neyse çok bahsetmeden biraz detay konuşalım isterseniz.

1) SAHNE GEÇİŞLERİ

Aslında fragmanı ilk izlediğimizde dikkatimizi çekmesi gereken şey bu olmalıyken bunu ancak iki yada üçüncü izleyişimizde anlıyoruz buda ilk fragman heyecanından olsa gerek. Nedir bu? Bütün sahneler ayrı bir filmden toplanmış gibi geliyor insana. Bruce-Barry sohbeti, Bruce- Arthur tartışması, gibi birçok sahne sanki derlenmiş birkaç film gibi geliyor insana.

2) GERÇEK FLASH NEREDE?

Daha fragmanı ilk izlediğimizde gözümüze çarpan şey dizideki flash yani Grant Gustin yerine filimde gördüğümüz flash Ezra Miller bizlerle fakat bu konuda ikiye bölünmüş bir düşünce var. Evet dizide ki flash oynatılsa belki daha iyi olurdu çünkü alıştık ama fragman çıkarılacağı üzere filmdeki karakterin sahip olduğu espritüel, sempatik biri var ki buda aranan aslında. Yani buna yapılması gereken pek bir yorum yok izleyip göreceğiz fakat şöyle ince bir noktaya değiniyoruz. Bizlere Bruce ve barry arasında ki sohbet marvel severler asla unutmaz tony ve Peter arasındaki sohbeti hatırlattı. Ayrıca barry’nin tavırları biraz Peter’e benziyor gibi ne dersiniz?

flash nerede dc comics

flash nerede justice league

3) CYBORG

Aslında gerçeği söylemek gerekirse belki acımasızca olacak ama resmen rezalet. Fakat umudunuzu kaybetmeyin derim çünkü Zack’in efektlerini az çok herkes biliyordur. Erken hazırlanmış bir video der gönlümüzü rahatlatmaya çalışırız. Yinede korkmuyor değilim.

4) SUPERMAN NEREDE?

Gençler ben bunu ilk izleyişimde fark etmedim fakat ertesi gün tekrardan göz gezdirince eeeee Filmin başrollerinden hem de en önemlilerinden Süpermen’i görenleriniz var mı? Evet, Süpermen’e fragman da yer verilmiyor fakat filimde rol alacağı söyleniyor umarım bunu sadece heyecan yaratmak amaçlı yapmışlardır.

5) AQUAMAN?

Tek kelimeyle diyeceğim ama bu adam bir harika beyler tek kelimeyle anlatılmaz. Aşırı iyi, aşırı havalı aşırı sert çokkkkkk müthiş bir şey olmuş galiba en çok zevk aldığım kısım ve beğendiğim yer Aquamen sahneleri oldu. Umarım sadece bu kadarla kalmaz. Eeeee ne diyelim o zaman WİNTER İS CAMİNG.

 

 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı