Marvel

Jennifer Lawrence: Mystique Olarak Guardians Of The Galaxy Filmlerinde Yer Almak İsterim

Jennifer Lawrence Mystique
Jennifer Lawrence Mystique

Jennifer Lawrence: Mystique Olarak Guardians Of The Galaxy Filmlerinde Yer Almak İsterim

Chris Pratt ile bir şekilde başrol görevini paylaştığı Passengers filmindeki tanıtım turuna devam eden Jennifer Lawrence tarafından oldukça konuşulacak bir açıklama gelmiş bulunmakta, herkesin bileceği üzere Chris Pratt ve Lawrence telif hakları nedeni ile iki Marvel evreni karakterini çok farklı sinema evrenlerinde canlandırmak durumunda kalıyorlar.
Aslına bakacak olursak zaman zaman X-Men filmlerinde yer alan karakterlerin MCU‘da olmak istedikleri yönünde bir kaç açıklama görüyoruz. Konumuz ile alakalı olarak sorulmuş sorulardan Mystique rolü ile Guardians of the Galaxy filminde rol almak ister miydiniz diye sorulduğu zaman Lawrence’nin cevabı:

“Evet bu rolü çok isterim. Hatta bir başka X-Men filminde rol almaktansa bu seçeneği değerlendirebilirim. Gelecek olan X-Men filmlerinde rol almayacak olsam’da Guardians of the Galaxy’de bu rolü canlandırmak istiyorum. Açıkçası bu düşüncemin bir ihtimali var mı diye de merak ediyorum” yanıtını verdi.

Bildiğimiz üzere bir yenileme olmadı ve Jennifer Lawrence’in Fox ile olan sözleşmesi bitti ve kendisini büyük bir olasılık ile bir sonraki çıkacak X-Men filminde göremeyeceğiz. Buda demek olur ki kendisi için uygun bir rol bulunursa MCU’ya katılmaması için bir engel yok fakat bir daha sözleşme yenilmez ise Mystique rolü ile telif yüzünden göremeyeceğiz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı