Marvel

Inhumans Çıkış Tarihi Belli Oldu

Inhumans Çıkış Tarihi Belli Oldu
Inhumans Çıkış Tarihi Belli Oldu

Inhumans Çıkış Tarihi Belli Oldu

Bu yıl içerisinde en çok beklenen marvel dizilerinin arasından gelen Inhumans’ın sonunda ABC ve Marvel TV tarafından çıkış tarihinin açıklandığını söylemekten büyük bir onur duyuyorum.

Dizi bu yılın “eylül” ayında vizyona gireceği söyleniyor (tahminen eylülün ilk haftası), 74 ülkede toplam 1000 IMAX salonunda vizyona gireceği söylenen diziyi herkes heyecanla bekliyor.

Açıklama

Şimdi sizlere bu kadar kısa bir yazı okutmak istemediğimiz için dizi için yapılan bazı açıklamaları’da paylaşmak istiyorum.
ABC’nin başkanı olan Ben Sherwood tarafından yapılan açıklamaya göre ;
Bize göre bizim planımız herkes için iyi bir kazanç kapısı, sonuçta hepimiz ekmeğimizin peşindeyiz yani tabi hepimiz dediğime bakmayın sadece bu konu Imax,Marvel ve ABC stüdyoları için yanlış olmasında biz kazanacağız. Ayrıca eklemek istediğim bir husus ise bu planımız ABC için yenilikçi ve ilgi çekicilikten ziyade parası bol bir iş olacak.
(Mizahsen bir kaç görüş ekledik bu konuşmaya lütfen ciddiye almayın)

Açıklamaları okuduğumuza göre gelelim planlar neymiş onu anlatmaya, Inhumans’ın ilk iki bölümü tamamen IMAX kameraları ile çekilerek IMAX sinemalarında yayınlanacak tabi buradan bir kazanç sağlandıktan sonra AMC ilk iki bölüme ekstra bir kaç şey ekleyerek hemen televizyonda yayınlamaya başlayacak.

Unutmadan söylemekte fayda var açıklamalarına ek özellikle dikkatimizi çeken husus Inhumans dizisinin Agents of Sheild’in spinoff‘u olmayacak olması bu da ne diyecek olursanız hemen açıklayayım, dizinin tamamı ile yeni karakterler ile dolup taşacağı demek oluyor daha önce görmüş olduğunuz kişileri,karakterleri bu dizide görmeyeceksiniz. Guardians of the Galaxy yönetmeni olan Jame Gunn tarafından yapılan ekstra bir açıklamaya göre Black Bolt karakterini ne yazık ki Vin Diesel canlandırmayacak.

Her zamanki gibi kapanışı sizlere yorum yapmanızın önemini anlatarak yapmak istiyorum, bizlere yorum yaparak eksikliklerimizi ve görmek istediğiniz konuları belirtebilirsiniz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı