Hakkımızda

DC-MARVEL TÜRKİYE

 

  Birçok çizgi roman, süper kahraman, Marvel Comics, DC Comics hayranları sizleri buraya alalım lütfen! Sadece sizlerde değil bu tür şeylere meraklı birçok insan ve takip etmek isteyen diğerleri sizlerde buraya!

  Aslında bir akım bu ve bu akıma sizlerde ayak uydura bilirsiniz. Örneğin bir DC hayranısınız ya da Bir Marvel’e sitemizden istediğiniz birine girerek bütün diziler, çizgi romanlar, filmler ve kahramanlar hakkında dilediğiniz herhangi bir bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ve de dilediğiniz her hangi bir karakterin incelemesine de ulaşabilir ve bu evren hakkında istediğiniz her hangi bir bilgiye ulaşabilirsiniz. 7’den 77’e her nesille hitap eden bu siteye ister yalnız girin isterseniz bir çizgi roman hastası olan dedeniz ile girin her ikinizin de bilmediği ve buradan öğreneceği çok güncel haberler ile sizlerle burada buluşmayı diliyoruz.

  Son dönemlerde gerçekten de DC ve Marvel evreni hemen hemen herkesi hem ekran başına kilitlemekte hem de ikisi tarafından gelecek olan yeni dizi, film ve birçok haber için dört gözle etrafa bakar olmuştur. Yeni fragmanlar, haberler hepsi bu derin takipçiler için bir tür nimet olmuştur bizlerde bu haberleri gelişmeleri ve bu dünya hakkında bilmediğiniz ve duyduğunuzda şaşıracağınız pek çok bilgiyi sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz. Arıca sizlere özel yayınlayacağımız birçok video ile sizleri eğlendirmeyi de hedefliyoruz. Bunlara ilaveten sitemizde yer alan testler bölümünden de eğlencenin tadına varabilirsiniz.

  Ne diyelim sadece anlatmakla olmaz birazda sizlerin göz atması lazım DC ve Marvel Türkiye’ye bir de sizler yakından inceleyin. Bakalım dediğimiz kadar var mıyız? 

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı