DC Comics

Gotham City Sirens Filminde Tanıdık Bir İsim

Poison Ivy
Gotham City Sirens Filminde Tanıdık Bir İsim

Gotham City Sirens Filminde Tanıdık Bir İsim : Megan Fox

Dedikodunun gözü kör olsun diyerek başlamak istiyorum bu haber bir sallama haberde olabilir belki de doğruları da içerebilir sadece bazı kaynaklarda gördüğümüz bu haberi sizler için toparlamak istedik.

Megan Fox Gotham City Sirens filminde Poison Ivy rolü olarak görebiliriz geçtiğimiz günlerde yayınlamış olduğumuz ve çoğu yabancı kaynakta gözümüze çarpan haberler eşliği bu olasılığın yüksek olacağını gösteriyor. DC Comics rakibi Marvel ile rekabeti bırakmamak için çıkartacağını söylemiş olduğu Suicide Squad 2 ve Deadshot solo filmlerinden sonra Gotham City Sirens hayranlarının yüreğini hoplatacak herkesi heyecanlandıran gelişme olduğu öne atıldı.

Margot Robbie‘nin filmde Harley Quinn rolünün dışında yapımcılıkta üstleneceği filmde yönetmen koltuğuna bildiğimiz üzere David Ayer getirildi. Şimdi ise filmde oynayacak diğer karakterler konusunda gelişmeler yaşanıyor. Bleeding Cool‘un söylediğine göre filmin baş kahramanlarından biri olan Poison Ivy rolünü üstlenecek ismi buldu bile o isim Bleeding Cool’a göre : Megan Fox.

Gotham City Sirens Filminde Tanıdık Bir İsim

Gotham City Sirens Filminde Tanıdık Bir İsim

Geçtiğimiz yıllarda Transformers ve Teenage Mutant Ninja Turtles filmleri ile isminden söz ettiren Fox uzun yıllardan beri bir çizgi roman okuru olduğunu ve bu fantastik dünyanın bir parçası olmak istediğini daha önce söylemişti buda yetmezmiş gibi bu dedikoduları güçlendiren bir konuşması olan Poison Ivy ve Red Sonja favori kahramanları olduğunu belirtmişti.

Bu konuşmaların yanı sıra başka bir büyük kaynak ise Warner Bros. tarafından Fox’un evine Harley Quinn #14, #17 ve #38 sayılarını gönderdiğini öğrendiğimi zaman bu çizgi romanların içeriklerinin Poison Ivy ve Harley Quinn arasındaki dostluğun başlamış olduğu maceraları içeriyor olması.

Bu seçim Warner Bros için doğru ise gerçekten başarılı bir adım olacak ve uzun bir süre kendinden konuşturmayı başaracak bir işi gerçekleştirmiş olacaklardır umarım bu dedikodu asılsız değildir.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı