Marvel

Doctor Strange Infinity War’da Olmayacak Mı

Doctor Strange Infinity War’da Olmayacak Mı
Doctor Strange Infinity War’da Olmayacak Mı

Doctor Strange Infinity War’da Olmayacak Mı

Benedict Cumberbatch bu kadar mı değersizdi senin için bu Doctor Strange diye sorarlar fakat gelin haberin detaylarına bir göz atıp en sonunda birlikte diyelim diyeceksek.

Avengers:Infinity War filminin cast haberlerini her gün takip ediyoruz etmesek bile bir şekilde karşımıza birbirinden farklı yeni durumlar çıkıyor. Neredeyse her gördüğümüz haber bomba haber niteliğini taşıyor ama bu seferki haberimiz direk atom bombası dersek yanlış olmaz. Bu haberin çıkmasına olanak sağlayan kişi ise Doctor Strange olarak tanıdığımız Benedict Cumberbatch tarafından çıktı.

Geçtiğimiz yılın en bomba ve en çok ses getiren aktörlerinden biri haline gelen Cumberbatch, Doctor Strange rolü ile bütünleşmiş ve herke tarafından sevilen bir aktör haline gelmişti. Nitekim bu sevginin kaynağı filmdeki mükemmele yakın oyunculuğunun’da katkısı mevcut daha sonra sonra ise Avengers:Infinity War filminde tekrar kendisini görebileceğimiz söylenmişti.

Aaron Lazar

Aaron Lazar

Ancak öğrenmiş olduğumuz son haberler doğrultusunda aktörümüz Benedict Cumberbatch‘in çok yoğun bir programı mevcut ve bu program Avengers:Infinity War serisinin ilk filmi ile çakıştığı söyleniyor. Bu yüzden filmde yer alması beklenmiyormuş tabi burada insana sorarlar abi sözleşme yok mu diye ama habere devam edecek olursak Cumberbatch yerine serinin ilk filminde Doctor Strange olarak Aaron Lazar ismini görebiliriz.

Kesinlik Yok

Ancak kesin bir belirti olmadığını belirtmek isterim ki Aaron’u da tam olarak Doctor Strange olarak görmeyebiliriz. Nedeni ise Doctor Strange’in sahneleri daha çok sırtından çekilecek ve yüzü her zaman geri planda kalacakmış.

Belirtmekte fayda var bu durum sadece serinin ilk filminde geçerli olacakmış yani ikinci filmde kendisini görebileceğiz.

Bu konuda düşüncelerinizi ve yorumlarınızı bize yorum olarak belirtirseniz çok seviniriz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı