DC Comics

Deadshot Solo Filmi Geliyor

Deadshot Solo Filmi Geliyor
Deadshot Solo Filmi Geliyor

Deadshot Solo Filmi Geliyor

Bu yıl içerisinde çıkan DC Comics hit filmi olan Suicide Squad fiminin gişede oldukça başarılı bir yol izlemesi gelecek bir filmin olacağının sinyalini vermişti.

Warner Bros tarafından yapılan açıklama ile birlikte Harley Quinn solo filminin ve Suicide Squad filminin bir devam filminin çıkacağının duyurusunu yapmasının ardından ilk filminin en çok sevilen karakterlerinden biri olan Will Smith tarafından canlandırılan Deadshot‘un da solo bir filminin çıkacağı yönündeydi. Bir iddiaya göre de Deadshot’un bizim yarasa çocukla ilişkisine baktığımız zaman Smith bizim Batman‘in solo filminde yer alacağına dair bir teori var mantıksız mı ? bence mantıklı olabilir neden olmasın.

Filmin çıkması bir çok hayranı heyecanlandırmış gibi olsa da bazı Suicide Squad hayranları için devam filminin pek bir izlenmesi kalmayacak görüşünde nedeni ise onlara göre bu karakterlerin solo filmi çıkması hikayeyi detaylara indireceğinden beklentinin artacağı ve devam filminde istenilen hazı almamalarına yönelik bir düşünceleri mevcut.

Deadshot için ne zaman vizyona gireceği belli değil ama tahminlerimize göre Suicide Squad 2’den önce çıkmasına yönelik.

Karikatür ve filmde karizmatik olan Deadshot bir solo filmi hakkediyor fakat bu yönde beklentilerimiz oldukça fazla hayran kitlesi fazla güzel bir iş yaparsa bu konuda DC Comics filmden sonra bir çok Marvel hayranlarını da kendine çekmeyi başarabilir. Elindeki bu kozu iyi kullanabilirse kitlesini arttıracağı yönünde düşünüyoruz.

Film hakkında detaylı bilgi olmadığından bu yazımızı biraz kısa tutarak sizlere bu yazılık veda ediyoruz bir sonraki yazımıza yön vermek için istediğin konuda “yorum” yaparak bizlerle iletişime geçip yazılarımıza şekil verebilirsiniz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı