Marvel

Deadpool 2’nin Çekim Tarihi ve Yeri Belli Oldu

deadpool 2 ne zaman çıkacak
Deadpool 2’nin Çekim Tarihi ve Yeri Belli Oldu

Deadpool 2’nin Çekim Tarihi ve Yeri Belli Oldu

Deadpool 1 ile oldukça ses getiren “Marvel” devam filmini oldukça özenerek hazırlayacaklarına şüphemiz yok aslında bu film oldukça fazla problem ile karşılaştı ki eni sonunda bir yönetmen bulması ile işler biraz daha rayına oturdu diyebiliriz.

Çalışmalarına yönetmen bulunması ile hız kesmeden başlayan Deadpool 2 filminin çekime başlanacağı tarih ve olayın geçeceği mekan belirlenmiş gibi görünüyor tabi bunlar sadece bir tahmin ama olasılığı yüksek tahminlerden bahsediyoruz.

What’s Filming isimli bir yapımcı sayfasının yayınladığı bir habere göre Deadpool’nin çekimlerine 2017 Haziran ayında başlanacağı söyleniliyor Kanada‘da geçmesi planlanan film Voncouver şehrinde başlayacak gibi gözüküyor.

Filmin oldukça fazla problem ve kayıplar yaşaması ile birlikte aslında bu filmde çok belirli açıklar olacağı düşünülüyordu fakat yönetmen koltuğuna oturulacak ismin belirlenmesi ve anlaşılması ile bu sıkıntıların üstesinden gelmeyi planlayan ekip Deadpool 1 de yakaladığı kitleyi devam filmi olan Deadpool 2 de koruyup arttırabilecek mi orası tamamen bir muamma fakat bizim desteklerimiz ve Marvel hayranlarının destekleri oldukça fazla bu sıkıntıların üstesinden gelmeme gibi bir ihtimal yok gibi görünüyor.

Yönetmen koltuğuna oldukça severek izlediğim John Wick filmin yönetmenlerinden birinin yani David Leitch‘in oturması ile bu filmden beklentilerimin oldukça fazla olduğunu söyleyebilirim.

Filmin 12 Ocak 2018 Tarihinde vizyona girmesi bekleniliyor umarım ilk filmindeki gibi başarılı bir yapımı göreceğiz ve ilk filmdekinden daha fazla heyecanlanacağız.

Sizlerin bu devam filmi hakkında düşüncelerinizi merak ediyoruz yaşanan onca sorun ve aksaklıklardan sonra toparlanabilecek mi veya daha mı etkili olacak bizlere “yorum yaparak” görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı