DC Comics

DC Extended Universe Filmlerinin 5 Eksiği

DC Extended Universe Filmlerinin 5 Eksiği
DC Extended Universe Filmlerinin 5 Eksiği

DC Extended Universe Filmlerinin 5 Eksiği

Bu eksiklikler her filmde olan fakat DC Extended Universe yapımı filmlerde biraz daha göze sokulan eksiklikler ve bu eksiklikler aslında yeri geldiğinde fazlalığa yerini bırakıyor buda DC Extended Universe filmlerinin beğenilmemesini sağlıyor.

Sizler için bu eksiklikleri ve eksiklikler ile birlikte gelen beğenilmeme olayını anlatacağım.

  • Beklenilenin Verilememesi

Hani bu evren hayranları olarak her film gelişinde içimiz kıpır kıpır olur yerine sığmaz olur bir de sevdiğimiz aktörler yer alacaksa o filmde beklentilerimiz tavan yapar ve filmi izledikten sonra abi ne filmdi ama diye içimizden geçiririz fakat bu DC filmlerinde ne yazık ki yüzümüzü güldüremiyor umduğumuz beklentileri alamayınca bu nasıl filmdi abi diye isyanımızı dile getirebiliyoruz.

  • En iyi sahneler hep fragmanda !

suicide squad

suicide squad

Bu konuya en yakın örnek verebileceğim DC filmlerinden biri Suicide Squad olacaktır filmde geçen komik bir sahneye tam gülmek için beynin gerekli yerlere emre verecekken abi ben bunu fragmanda görüp güldüm neden güleceğim ki bir daha diyerek tatsız bir durum yaratıyor buda hoş bir durum değil ne yazık ki.

  • Çizgi Romanlardan Uzak Kalması

Daha önce bir çizgi romana başlayacak kişilere tavsiye verdiğimiz zamanda belirtmiştik filmler çizgi filme tam olarak yansıtmıyorlar fakat bu konuda DC nin biraz daha eksiklikleri var bunlara örnek çizgi romanda Harley‘in yüzüne bakmaya bile tenezzül etmeyen Joker filmin içinde adeta bir aşk adamı gibi peşinde koşması, çocukluğumuzdan beri Superman in aydınlık yani iyi bir karakter olarak gösterip bir film içerisinde birden bire karanlık yani kötüleştiği gibi bir birinden fazla çelişkiler mevcut.

batman

batman

  • Sanki Art Arda Konulmuş Video Öbeği

Filmde anlatılması gereken şeylerin çok olmasından dolayı film içindeki gerek geçiş sahnelerinin yeteri kadar iyi olmadığından dolayı sanki youtube dan otomatik oynatmayı açıp art arda video izliyormuş izlenimi oluşturuyor.

  • Warner Bros’un Maydanoz Olması

Belkide bu maddeye kadar saydığımız tüm eksikliklerin ana maddesi budur. Filmlerden daha çok para kazanmak için oldukça fazla oynama yapıyor ve bu sorun yüzünden yönetmenlerin muzdarip olup işini yapamamaları yüzünden filmlerde hep bir göze batan eksiklikler meydana geliyor.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı