DC Comics

David Ramsey : Ben Affleck’i Dizide Görmek İsterim

ben affleck batman arrow
David Ramsey : Ben Affleck'i Dizide Görmek İsterim

David Ramsey : Ben Affleck’i Dizide Görmek İsterim

DC Comics Dizileri arasın’da Arrow oldukça başarılı yapımlarından biri ve Arrow dizisinde John Diggle olarak tanıdığımız David Ramsey den bir açıklama geldi.

Arrowun yıldızı olarak bahsedebileceğimiz David, dizide bir Batman olmasını ve seyircilerinin’de bu konuda itirazı olmayacağını savunuyor. Açık konuşmak gerekirse bence sıkıntı olmaz hatta Arrow kendine yeni takipçiler bile ekleyebilir bunu bir düşünebilirler. Ayrıca hem bizim aklımıza gelen hemde David tarafından dile getirilen Oliver Queen ve Bruce Wayne aynı masada olma hayalide gerçekten şimdiden bile ilgimi arttırdı diyebilirim.

david ramsey batman

david ramsey batman

Bir Soru Soralım O Zaman

Bu fantezileri üzerine kendisine sorulan, Peki Batman rolünde kimi görmek istediğinizi öğrenebilir miyiz sorusuna fazla düşünmeden net bir şekilde “Dizide ben Batman olarak Ben Affleck’i görmeyi çok isterim” şeklinde cevap vererek çoğu kişinin Batman v Superman ile gönlüne taht kuran adamı dizide görmek istediğini belirtti.

Bu konuda DC nin bildiğimiz gibi sinema evreni ve dizi evrenini ayrı tutmaya çalıştığını oldukça net bir şekilde biliyoruz ama hayallere de karışmaz diye umut ediyoruz DC Comics.

Diziye Batman gelecekse bunun Affleck olma ihtimali oldukça düşük bir oran fakat tabi kişisel fikrim ise görmek isterim olacak çünkü çoğu kişi tarafından sevilen bir aktör ve diziye gelmesi’de dizinin popülaritesini arttıracağı için her koşulda DC Comics kazanacak bu konuda iyi bir şekilde düşünmeleri iyi olacak nede olsa daha önce ikna etmiş olduğunuz bir aktör tekrardan ikna etmeniz zor olmayacaktır.

Bu konuda sizin fikriniz de önemli tabi , bu fikirlerinizi bize yorum olarak belirtirseniz daha kaliteli bir vakit geçirerek sizlere bir sonraki içeriklerde bu verimi gösterme imkanımız olabilir.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı