Marvel

Black Panther’in Çekim Tarihi Belli Oldu!

Black Panther’in Çekim Tarihi Belli Oldu!
Black Panther’in Çekim Tarihi Belli Oldu!

Black Panther’in Çekim Tarihi Belli Oldu!

Daha önceden karikatürlerden tanıdığımız karakteri ilk defa Captain America : Civil War da görmüştük ve oldukça beğenilen bu karakterin solo filminin çekim tarihi belirlendi.
Chadwick Boseman tarafından canlandırılan süper kahraman T’Challa / Black Panther solo filmi 2018 yılında beyaz perdeye yansıtılacak.

Marvel evreninin merak ile beklenen film listesinin başında gelen bu filmin abartısız neredeyse tüm kadrosu siyahi oyunculardan oluşacak biraz ırkçılık mı olacak ne tabi bu karakterin kökeni ile alakalı bir şey. Çekimler çok yakın zamanda 15 Ocak 2017 yılında başlayacak filmin çekim yeri ise ABD ‘nin Atlanta isimli eyaletinde başlayacak tabi biz bunun çoğunu efektler yeşil perde ile çok başka yerler göreceğiz fantastik dünyanın bir cilvesi buda bize.

Bildiğimiz kadarı ile kadrosuna ekstra oyuncular katmak isteyen bu filmde hayla oyuncu aramaları devam ediyor katılımla nasıl olacak orası muamma ama kesin bir bilgi var ise oda kadronun başrollerindeki oyuncular.

Black Panther filminin baş oyuncuları şu şekilde : Chadwick Boseman, Lupita N’yongo, Michel B. Jordan ve son olarak Forest Whitaker isimleri olacak ve filmi 2018 yılında göreceğimiz söyledik ama kesin bir tarih verecek olursak bizim gördüğümüz kadarı ile 16 Şubat 2018 tarihi tabi bu ülkelere filmin gelme süresine göre gün değişikliği görülebilir ama bu tür bir aksama olacağını sanmıyoruz.

Herkesin merakla beklediği bu filmde umarım beklentilerin altını görmeyiz ve bu fantastik dünyanın içinde hayallerimi ile şoke olabilmeyi başarırız hadi efektlerinize kuvvet Marvel ekibi.

Bizlere “yorum yaparak” iletişime geçebilir ve hoş bir sohbetimizin başlamasını sağlayabilirsiniz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı