DC Comics

Batman Solo Filminin Kötüsü Belli Oldu Mu ?

Batman Solo Filminin Kötüsü Belli Oldu Mu ?

Batman Solo Filminin Kötüsü Belli Oldu Mu ?

Bu sorunun cevabı muammalar ile dolu, Ben Affleck‘in hem baş rol olarak hem de yönetmenliğini yaptığı bu solo Batman filminde yeni gelişmeler meydana geldi.

Film’de kısıtlı bilgi doğrultu ışığında sadece Joe Mangeniello‘nun Deathstroke karakterini canlandıracağı biliniyor. Fakat bu yazımızın konusu üzerine yeni bir isim daha belli olmuş olabileceği düşüncesindeyiz.

Şuan için dedikodu olan bu WWE yıldızlarından biri olan Shad Gaspard‘ın bu Solo Batman filminde Kötü adam olacağı söyleniliyor.
Bu dedikodunun kaynağı ise DC Entertainment başkanlık görevinde ve yapımcı olan Geoff Johns ile Mangeniello‘nun Gaspard’ı Twitter aracılığı ile takip etmeye başlamış olması.

Shad Gaspard daha önceden “From Dusk Till Dawn” filmi ile beyaz perde deneyimi kazanmıştı. Gaspard WWE kariyerinden önce Britney Spears ve Mike Tyson gibi ünlü isimlerin de bodyguardlığını yapmış.

shad gaspard

shad gaspard

İlerleyen zaman zarfında bu dedikodularının gerçeklik payının ne kadar olduğu anlaşılıp olay kesinliğe kavuşacaktır, sizler de bizim ile bu konu hakkında ki fikirlerinizi “yorum yaparak” bize bildirebilirsiniz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı