DC Comics

Batman Solo Filminin Çekim Tarihini Duyuruldu

Batman Solo Filminin Çekim Tarihini Duyuruldu
Batman Solo Filminin Çekim Tarihini Duyuruldu

Batman Solo Filminin Çekim Tarihini Duyuruldu

DC Comics evreninin önümüzdeki en heyecan filmlerinden biri olan “Batman” solo filmi ile ilgili pek çok dedikodu döndü bu konu hakkında bu dedikodulardan bazıları; senaryoda ortaya çıkan talihsizlikler ve oyuncular ile alakalı birden fazla dedikodu atıldı filmin çıkmayacağına dair veya çıkış tarihinin erteleneceği gibi konular ortaya atıldı fakat filmin hem yönetmeni , hem senaristi aynı zamanda başrol oyuncusu böyle söyleyince çok amaçlı mutfak robotu gibi oldu ama gerçekten de öyle her işe koşturan Ben Affleck tarafından sevindirici bir haber geldi.

2017 yılının bahar aylarında çekime başlanılacağını söyleyen Affleck şu sözleri ile cümlesine devam etti: ” Doğru yolda ilerliyoruz ve bu yolda her şey yavaş yavaş yerine oturuyor bu yüzden hayla senaryoyu bitirmeye yönelik çalışmalarımız devam etmekte ve bu yüzden hayla çok heyecanlıyız”.

Önümüzdeki yılın en çok merak edilen filmi olan Batman v Superman deki performansı ile kendinden konuşturan Affleck bu solo filmde beklentilerinin oldukça fazla olduğunu biliyor ve üstündeki yükü biraz da olsa azaltmak için geçmişte çıkan “Batman” filmlerine de övgülerini gönderdi.

Bu övgüler şu şekildeydi: “Tüm çıkan Batman filmlerine saygı duyuyorum. Christian Bale inanılmaz bir oyunculuk sergiledi ve Christopher Nolan oldukça kaliteli bir iş çıkardı, Tim Burton ise harikaydı. Yanlız bir noktadan sonra ileriye dönük devam etmemiz gerektiğini ve geçmişe takılı kalmadan bir vizyon yaratmamız gerektiğini biliyorduk ve bu yolda ilerliyoruz”

Ben Affleck filmin çok amaçlı oyuncusu olarak göreceğimiz bu solo filminin vizyona girmesi planlanan yıl 2018 olarak söyleniliyor bakalım bu planlama ne kadar tutarlı olacak veya aksaklıklar yaşanacak mı hep beraber göreceğiz bu yolda başarılar Affleck.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı