DC Comics

Batman Filmi Olmayabilir

Batman Filmi Olmayabilir
Batman Filmi Olmayabilir

Batman Filmi Olmayabilir

Başlıkta belirttiğim için biraz daha içim rahat edecek gibi ,
Evet doğru okudunuz “Batman Filmi Olmayabilir” bizim çok amaçlı hem aktörümüz hem yönetmeni gibi görevlerde koşan İsviçre çakısı gibi Ben Affleck tarafından şok uyandıracak hem hayran kitlesini şaşkına çeviren hemde bizim gibi çoğu çizgi fanatik yazar kitlesi bu haber eline ulaştığına şaşkına döndüğüne eminim.

Şimdi bu haber beylik tarzda oluşan şaka amaçlı çıkan bir söylenti değil gelin size bu söylentiyi aşağıda paylaşalım ve üstüne konuşalım ;

Elimizde senaryo veya bir hazırlık mevcut değil. Eğer bunlar benim için gerçekten mükemmel oldu dediğim zaman olmaz ise filmi yapmayacağım.

Ben Affleck bizim bu solo filmde çok amaçlı bir mutfak robotu şeklinde tabir ettiğimiz kişinin ağzından bu sözler çıkması işlerin pekte istenilen şekilde gitmediğini gösteriyor tabi bunu çoğu Batman hayranı ve bu filmi merakla bekleyen film eleştirmenleri tarafından kabul edilemez bir durum olarak gözükebilir ama elimizden gelecek tek şey hayran kitlesi olarak bu filmin ana kolonu olan Ben Affleck tarafına desteklerimizi iletmek olacağını düşünüyorum.

Tabii her zaman her planlama doğru şekilde gidecek diye bir kaide olmadığı için film yapılmasa bile geç olsun güç olmasın diyeceğiz ve film için gerekli koşulların olgunlaşıp büyümesini beklemekten başka bir şey şuan için yapamayacağız gibi gözüküyor.
Umarım gerekli koşullar sağlanır ve Ben Affleck tarafından içine sinen bir film senaryosu hazırlanır ve gerekli hazırlıklar sağlanılır ve bizde Batman Solo filmini izleyebilir ve incelemesini yapabiliriz.

İçeriklerimizin düzeni ve oluşumu hakkında bize “yorum yaparak” soru sorabilir veya öneride bulunabilirsiniz unutmayın sizler sayesinde daha fazla kendimizi geliştirme imkanımız var.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı