DC Comics

Aquaman’in Çıkış Tarihi Ertelendi

aquaman
DC Comics - Aquaman

Aquaman’in Çıkış Tarihi Ertelendi

DC Comics hayranlarına üzücü bir haberimiz var, bu haberi daha önceden görmüş veya biliyor olabilirsiniz Warner Bros Aquaman’ın çıkış tarihini daha erken bir tarihe alacağına dair söylentiler ortaya atılmıştı fakat bu söylentilerin tam tersine Deadline Hollywood‘un yaptığı bir habere göre filmin çıkış tarihi Temmuz 2017 tarihinden Ekim 5’e ertelenmiş olduğuydu.

Filmin yönetmen koltuğunda oturan James Wan‘ın olası çekim mekanlarını sosyal medya aracılığı ile hayran kitleleriyle paylaşmasından dolayı Aquaman’in ön prodüksiyon hazırlıklarının devam ettirildiğini biliyoruz ve projenin adı değiştirilerek “Ahab” olarak belirlenmişti.

Rick Famuyiwa‘nın projeden bir karar ile ayrılması ile afallayan Aquaman projesinin çıkış tarihinin değiştirilmesi açıkçası şaşırtmayan ve beklenen bir hareketti.
Aquaman projesi Warner Bros tarafından uygun bir zaman tarihinde projeyi gösterime sokacak.

DC Comics hayranları şimdilik biraz daha sabırlı olmalılar çünkü, Aquaman‘ı önümüzdeki Kasım ayı içerisinde galası yapılacak olan Justice League filminde görebileceğiz.

Bir Önceki Yazımız Olan Luke Cage Dizi Tanıtım makalemize göz atabilirsiniz veya makalemize yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı