Marvel

Agents Of Shield’tan Yeni Klip Yayınlandı

agent of shield
Agents Of Shield’tan Yeni Klip Yayınlandı

Agents Of Shield’tan Yeni Klip Yayınlandı

Marvel yapımı olan Agents Of S.H.I.E.L.D dizisi 4. sezonunu arkasına Ghost Rider unsurunu alarak başladı ve mükemmel bir ilk yarı sunmayı başardığını söyleyebilirim.
Dizi için 4. sezonunun ikinci yarısında nasıl bir yol izlenileceği ve hikayeyi toparlayabilecekleri konusunda düşünürken bu hafta içerisinde sezonun ikinci yarısı olarak nitelendirebileceğimiz LMD ile bu soruların cevaplarını adeta tokat gibi yüzümüze çarptı.

Bu konuda özellikle Aida meselesinin çok güzel işlenmiş bir şekilde olması ve yeni direktörün kim olduğu konularının oldukça iyi bir şekilde işlenmiş olması bizi mutlu etti. ABC hayranları tarafından oldukça iyi dilekler almış olunacak ki 4×10‘a ait yeni bir klip paylaşımı yapıldı.

Paylaşılan klibi sizler için aşağıda sitemizde izlemeniz için ekliyoruz;

Klip

Unutmadan söylemekte fayda var Agent Of S.H.I.E.L.D yeni bölümleri ile birlikte salı günü tekrardan ekrana dönüyor.

Sizlerinde bu klip hakkında fikirlerinizi ve Aida konusundaki görüşlerinizi bizimle paylaşmanızı istiyoruz bunun için bize yorum yaparak bu fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Pingback: Avengers: Infinity War'da Bulunacak Karakterler | DCMarvelTR

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeniler

Dc Marvel TR güncel bir şekilde kendi görüşlerini katarak Dc Comics ve Marvel hikayelerini çizgi romanlarını filmleri ve dizilerini eleştirir.

Gelin beraber eleştirelim ne dersiniz ?

Bazı Yazılar

Facebook

© 2016-2017 Tüm hakları DCMarvelTR'a aittir.

Yukarı